ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-01-02

У БАХМУТСЬКОМУ РАЙОНІ ДОНЕЧЧИНИ ПЕРЕЙМЕНОВАНО БОТАНІЧНИЙ ЗАКАЗНИК МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ «КРЕЙДЯНА РОСЛИННІСТЬ У СЕЛА КІРОВЕ»

З метою виконання закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи закони України «Про географічні назви», «Про військово-цивільні адміністрації», Постанову Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», 20 грудня 2017 року головою Донецької облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації підписано розпорядження №1697/5-17 «Про перейменування ботанічного заказника місцевого значення «Крейдяна рослинність у села Кірове».

Цим розпорядженням, в зв’язку з перейменуванням с. Кірове на с. Свято-Покровське у Бахмутському районі Донецької області перейменовано ботанічний заказник місцевого значення «Крейдяна рослинність у села Кірове» на ботанічний заказник місцевого значення «Крейдяна рослинність у села Свято-Покровське».