ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-12-06

У ДЕПАРТАМЕНТІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА З КЕРІВНИКАМИ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ДОНЕЧЧИНИ

2 05 грудня директор департаменту екології та природних ресурсів Сергій Натрус провів семінар-нараду з головами об’єднаних територіальних громад Донецької області.

Разом з керівниками структурних підрозділів департаменту представники ОТГ обговорили шляхи удосконалення механізму взаємодії, а також поточні і проблемні питання стосовно поводження з відходами; земельних відносин, надр та водних ресурсів; економіки природокористування; регуляторної політики; атмосферного повітря; природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів.

1Однією з умов ефективної роботи, як було зазначено в ході семінару, є введення у штаті органів влади громад посади фахівця з питань екології та природних ресурсів. На сьогоднішній день у більшості громад, відсутні такі посади і питаннями охорони довкілля зазвичай опікуються фахівці інших галузей (житлово-комунального господарства, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, архітектури та містобудування тощо), та й ті не мають досвіду роботи у цій відповідальній та складній галузі. У будь-якому випадку фахівці департаменту готові надавати всебічну методично-консультативну допомогу  з усіх виникаючих питань.

Тож сподіваємось на плідну співпрацю.

http://