ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-11-02

У КИЄВІ РОЗГЛЯНУЛИ ПОТЕНЦІАЛ МАЛОЇ ГІДРОЕНЕРГЕТИКИ НА ДОНЕЧЧИНІ

image-0-02-05-fc4e7d31ede6cc8aeaeeb2260660bf14bef9d788ea4deb322fa2af632d8a0333-VПерспективи впровадження в Донецькій області механізму відновлювальної енергії стали головною темою робочої зустрічі директора департаменту екології та природних ресурсів Сергія Натруса з Семеном Ізраїлевичем Поташником — першим заступником Генерального директора ПАТ «Укргідроенерго», Героєм України, кандидатом технічних наук, професором, академіком АІНУ. У зустрічі також взяв участь Генеральний директор науково-технічної компанії ЭНПАСЭЛЕКТРО, Заслужений енергетик України, Віце–президент Асоціації «Укргідроенерго» Юрій Миколайович Бондаренко.

Питання впровадження економічного механізму забезпечення охорони навколишнього природного середовища, а саме механізму відновлювальної енергії на Донеччині, нещодавно обговорювались на нараді в Держенергоефективності України, в якій брали участь представники Донецької облдержадміністрації.

Зустріч Сергія Натруса з найкращими фахівцями з гідроенергетики нашої країни стали продовженням обговорення цієї актуальної теми, зокрема, перспектив та можливостей впровадження малої гідроенергетики в Донецькій області.

Мала гідроенергетика є одним з екологічно чистих напрямів енергетики і ефективно використовується в багатьох країнах світу та регіонах України. Причому ступінь розвитку цього сектора залежить не тільки від природних умов, але і від рівня поширення відновлюваної енергетики.

В ході бесіди було прийнято рішення направити до нашого регіону робочу групу, яка розгляне можливі місця для встановлення станцій.