ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-08-09

У КОСТЯНТИНІВЦІ РОЗГЛЯНУЛИ ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПРОБЛЕМИ

7 серпня директор департаменту екології та природних ресурсів Сергій Натрус провів друге засідання робочої групи з вивчення проблемних екологічних питань, що виникли на території м. Костянтинівка та Костянтинівського району.

До складу робочої групи входять керівники профільних департаментів облдержадміністрації; Державної екологічної інспекції у Донецькій області; Костянтинівської міської ради та райдержадміністрації; ДРГП «Донецькгеологія», Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, КП «Вода Донбасу», ГУ ДСНС України в Донецькій області, ДУ «Донецький обласний центр Міністерства охорони здоров’я України, громадськість м. Костянтинівка.

В ході засідання було розглянуто результати проб повітря в районі очисних споруд м. Костянтинівка, відбір яких було здійснено під час першого засідання робочої групи у липні. Аналіз проб проведено фахівцями Київського інституту ім. Марзєєва.

Для усунення неприємного специфічного запаху, який дуже турбує місцевих мешканців, було прийнято рішення засипати біопруд № 2 спеціальною бентонітовою глиною.

Ця засипка дозволить припинити процеси бродіння, перекриє доступ кисню, і крім всього, бентонітова глина — відмінний абсорбент, який має високу єднальну здатність.

Відсипанням буде займатися КП «Компанія «Вода Донбасу».

 

http://