ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-03-27

У КРАМАТОРСЬКУ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФІЛЬМУ «ДОНЕЧЧИНА ЗАПОВІДНА ─ НАСІННЯ ЖИТТЯ!»

27 березня у залі засідань департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації пройшла презентація повнометражного науково-популярного фільму
«ДОНЕЧЧИНА ЗАПОВІДНА ─ НАСІННЯ ЖИТТЯ!». Це один з двох документальних фільмів, що було 
створено у рамках природоохоронного заходу «Екологічними стежками рідної України» у 2018 році.

Презентацію організовано за участю департаменту та громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга». Серед учасників заходу: представники установ природно-заповідного фонду області, науковці, педагоги та учні однієї зі шкіл м. Краматорська, представники громадських організацій природоохоронного спрямування.

Перед початком перегляду про основну мету створення фільму, етапи та труднощі в ході роботи над ним розповіли заступник директора департаменту – начальник управління природно-заповідних територій, лісового господарства та регуляторної політики департаменту Олександр Іванович Неклеса та голова ГО «Всеукраїнська екологічна ліга» Тетяна Валентинівна Тимочко.

Цей унікальний науково-популярний документальний фільм — результат спільної роботи телекомпанії «Орбіта» та еколога Олексія Бурковського, який є членом ГО «Всеукраїнська екологічна ліга».
Глядачі фільму змогли роздивитися безцінні природні багатства Донеччини з незвичайного ракурсу, адже при панорамних зйомках було використано спеціальне обладнання для аерозйомки. Музику для цього витвору документального кіномистецтва було спеціально створено талановитим композитором Олексієм Соколовським.

У фільмі йдеться про унікальні особливості та цінність територій природно-заповідного фонду Донецької області: національні природні парки «Святі гори» та «Меотида», Український степовий природний заповідник, регіональні ландшафтні парки «Краматорський», «Клебан-Бик».

Автори фільму передбачили декілька версій твору: повнометражну та 45-хвилинну. Ці версії буде безкоштовно передано учбовим закладам та установам природно-заповідного фонду області  для проведення еколого-освітньої роботи.

З трейлером фільму можна ознайомитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=dGXdBJZ7n-U&fbclid=IwAR0UuTHx0ky6wd1_VHbcKJWTjsoQj-X6Brm4FHTa7grVWJSwfUfGb_UuBQY

Дякуємо за фото РЛП «Краматорський»