ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-03-26

У КРАМАТОРСЬКУ ВІДБУВСЯ КОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ «ЕКОЛОГІЯ ТА ЗДОРОВ’Я»

Обласний конкурс учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я» відбувся на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16. Захід організовано Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром.

В оцінюванні наукових робіт в якості модератора та члена журі виступив фахівець департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Андрій Зуяков Андрій. У наукових баталіях та рецензуванні робіт також взяли участь представники регіональних ландшафтних парків «Краматорський», «Клебан-Бик», працівники закладів освіти та охорони здоров’я.

В ході пленарного засідання організаторам, гостям та юним науковцям представник департаменту презентував «Регіональну програму формування та розвитку екологічної мережі в Донецькій області на період 2019-2022 роки», що викликала дуже багато цікавих питань та схвальних відгуків у представників учнівської молоді з різних міст та районів області.

Переможці та призери в секції конкурсу «Екологія та проблеми довкілля» отримали подарунки від регіональних ландшафтних парків, грамоти та пам’ятні призи,  члени журі – подяки організатора. Треба зазначити, що усі присутні дорослі отримали справжню насолоду від спілкування з талановитою та небайдужою молоддю.