ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-02-12

У МІНПРИРОДИ ПРАЦЮЄ АРТ-МАЙДАНЧИК, ПРИСВЯЧЕНИЙ ГОЛОВНІЙ ВОДНІЙ АРТЕРІЇ СХІДНОЇ УКРАЇНИ РІЧЦІ СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ

З   6  по 20 лютого  2018 року в холі Міністерства екології та природних ресурсів України експонуватиметься виставка картин та фотографій   учасників  Всеукраїнського конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді».

Її мета — популяризація серед колективу та відвідувачів Міністерства екології та природних ресурсів України творчого потенціалу талановитої української молоді, спрямованого на збереження довкілля та підвищення рівня екологічної свідомості громадян.

На виставці представлені картини учнів, студентів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Донецької, Луганської та Харківської  областей. Виставка   учасників ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця–2017.

Конкурс організований Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження»,  покликаний сформувати в   молодого покоління  українців дбайливе ставлення до водних ресурсів і головної водної артерії Сходу України – річки Сіверський Донець.

Усього   на конкурсі було представлено 1134 творчі роботи, 108 з яких визначено  переможцями. Церемонія нагородження переможців відбудеться у м. Слов’янську.

Виставка  працюватиме протягом двох тижнів.

Запрошуємо всіх, у кого є можливість,  завітати до Мінприроди України і ознайомитися із експозиціями виставки.