ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-10-20

У МИРНОГРАДІ ПЛАНУЄТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ ОЧИСНИХ СПОРУД ЗА КОШТИ ОБЛАСНОГО ФОНДУ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

17 жовтня начальник відділу земельних відносин, надр та водних ресурсів Ганна Рєзнікова провела огляд об’єднаних очисних споруд м. Мирноград. У 2017 році програмними заходами охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік передбачено розробку проектно-кошторисної документації для проведення реконструкції цього об’єкта.

Огляд підтвердив, що стан мирноградських очисних споруд (на фото) дійсно вимагає якнайскорішої реконструкції. Іх відновлення сприятиме кращій очистці стічних вод та підвищенню ефективності, надійності роботи каналізаційних очисних споруд міста,  зменшить негативний вплив на навколишнє середовище.

У 2017 році до переліку затверджених керівником Донецької облдержадміністрації Павлом Жебрівським заходів, для виконання яких залучаються кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, увійшли проекти з реконструкції очисних споруд у мм. Сіверську, Часів-Ярі, Вугледарі, Лимані, Словянську, Торецьку, Мирнограді, Костянтинівці та у Добропільському, Ясинуватському, Олександрівському районах.
1 2 3 4 5 6 8 11 12