ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-12-09

У ПОКРОВСЬКУ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ УЧВАСНИКІВ ЗАХОДУ «ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ»

8 грудня у м. Покровську відбувся фестиваль «ЛЮБИ І ЗНАЙ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ», яким підбито підсумки реалізації масштабного заходу «Екологічними стежками рідної України» у 2018 році.

Освітньо-виховний захід «Екологічними стежками рідної країни» проходить в Донецькій області вже третій рік поспіль. Він реалізується за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища з метою ознайомлення дітей Донеччини з природною, історичною та культурною спадщиною України, виховання патріотизму, любові до рідного краю, поваги до народних звичаїв, традицій і культурних цінностей, формування активної позиції у захисті довкілля. Учасниками заходами є учні  загальноосвітніх шкіл регіону, які проявили у природоохоронних заходах, олімпіадах, конкурсах, вихованці природничих та краєзнавчих гуртків. 

Фестиваль у м. Покровську зібрав дітей  та педагогів з усієї області, і вони провели  час весело та активно, спілкуючись з однодумцями та однолітками, ділячись своїми враженнями та демонструючи свої таланти.

Заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександр Лихач та очільниця Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко не тільки привітали юних донеччан, а й нагородили їх  педагогів, тих, хто допомагає обрати малятам вірний шлях, надихає та підказує, сприяє глибшому розумінню учнями навколишнього середовища, пробудженню поваги і любові до того місця, де вони народились і виросли. Найактивннішим вчителям було вручено подяки за вагомий внесок в розвиток екологічної культури.

Під час урочистого заходу на сцені свої музичні номери демонстрували присутнім учасники програми з різних міст Донеччини та колективи ПК ШУ «Покровське». — все було яскраво, весело та від усієї душі.

Унікальний захід «ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ» буде продовжуватись і наступного року. Поки він став доброю традицією для Донеччини, сподіваємось, що невдовзі такі проекти будуть запроваджені й у інших регіонах, і до нашого краю приїдуть  допитливі юні природоохоронці з усіх куточків  країни, адже і нам є багото чого їм показати.