ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-06-07

У СЛОВ’ЯНСЬКУ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

IMG_2956Уже 15-й рік поспіль в першу неділю червня фахівці-водники відзначають своє професійне свято – День працівників водного господарства України. Встановлене Указом Президента України від 18.03.2003 № 226, свято було засновано в знак визнання вагомого внеску працівників підприємств і організацій, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів України, у розвиток водного господарства держави, задоволення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах.
По праву вважає це свято своїм і дружний колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. 2 червня 2017 року в Сіверсько-Донецькому БУВР відбулись урочисті збори колективу за участі запрошених ветеранів управління та представників регіональних структурних підрозділів зі Слов’янська, Харкова та Лисичанська.
За традицією, керівник управління – в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук підбив підсумки роботи колективу за рік, окреслив завдання на майбутнє, озвучив вітання від колег та керівництва галузі. Слова пошани і вдячності за вагомий внесок у розвиток водогосподарської галузі України були адресовані ветеранам управління, які мають високі державні нагороди – орден «За заслуги», грамоти Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, відзнаки «Почесний працівник Держводагентства України» та іменні годинники.
З гордістю, тепло і радісно вітав колектив заступника начальника управління Наталію Білоцерківську з високою державною нагородою – грамотою Верховної Ради України, яку їй було вручено 1 червня у Києві на урочистих зборах з нагоди професійного свята в Державному агентстві водних ресурсів України. IMG_3024
Високий рейтинг басейнового управління Сіверського Дінця серед водогосподарських організацій щороку підтверджується кількістю та якістю заслужених нагород. Так, відзнаками Державного агентства водних ресурсів України було нагороджено в цей день начальника Слов’янського відділу комплексного використання водних ресурсів Марину Омельченко, начальника Харківського регіонального управління водних ресурсів Віталія Жука, хіміка І категорії басейнової лабораторії моніторингу вод Ірину Єкімову.
Від губернатора Донецької області з професійним святом привітав колектив Сіверсько-Донецького БУВР заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач і вручив відзнаки Донецької облдержадмінстрації заступнику начальника відділу водних об’єктів і моніторингу вод Ірині Сидоренко, заступнику начальника відділу використання водних ресурсів Анні Толстих та заступнику начальника басейнової лабораторії моніторингу вод Олені Полторацькій.
Фахівці басейнового управління отримали в цей день нагороди і від Слов’янської районної державної адміністрації та Слов’янської районної ради, від Харківської обласної ради та Слов’янської міської ради, а також від керівництва Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

IMG_3031 IMG_3028 IMG_3025 IMG_2960