ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-11-02

У Слов’янську відбулась нарада з орендарями водних об’єктів

Заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач взяв участь у нараді з орендарями водних об’єктів, яка166 була організована Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Донецькій області (далі – Держрибохорона у Донецькій області).
Захід розпочався з приємної події – за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків Почесну грамоту Донецької облдержадміністрації отримав інспектор Держрибохорони у Донецькій області Євген Кужель.
В ході проведення наради були розглянуті та обговорені питання виконання планових показників вилову та вселення водних живих ресурсів користувачами, результати рибоохоронної роботи Держрибохорони в Донецькій області за 10 місяців поточного року, порядок подовження договорів водних об’єктів та оформлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для рибогосподарських потреб тощо.
У своїй доповіді завідувач сектору іхтіології та регулювання рибальства Сергій Онацький відмітив незадовільні показники вселення водних живих ресурсів, що станом на 01.11.2015 р. складають лише 15% від запланованих обсягів.
При розгляді питання рибоохоронної роботи Олександр Лихач загострив увагу присутніх на необхідність здійснення контролю не лише на орендованих водних об’єктів, а й на річках регіону.
56На питання Олександра Володимировича про результати рибоохоронної роботи безпосередньо на річці Сіверський Донець начальник відділу охорони водних біоресурсів Владлен Власов повідомив про фіксування Держрибохороною у Донецькій області більше 100 порушень правил риболовства на зазначеній річці в межах області у поточному році.