ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-11-20

У СЛОВЯНСЬКУ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ «СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ – ОЧИМА МОЛОДІ» 2018 (відео)

19 листопада 2018 року в Центрі культури та довкілля м. Слов’янська відбулося урочисте нагородження переможців і призерів 12-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2018.

Конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року за сприяння Державного агентства водних ресурсів України в рамках низки заходів, присвячених Дню Сіверського Дінця, організаторами яких є Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження».

Проведення цього конкурсу та інших заходів у рамках Дня Сіверського Дінця в Донецькій області четвертий рік поспіль відбувається за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

В урочистому нагородженні взяв участь заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександр Лихач. Він привітав організаторів та учасників заходу та побажав їм подальших успіхів та натхнення у природоохоронній і творчій діяльності.