ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-12-22

УЧНІ З ДОБРОПІЛЛЯ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В МІСТІ КИЄВІ

7-9 грудня 2016 року в м. Києві відбулася Всеукраїнська наукова конференція учнів-членів МАН з енергоефективності. В конференції  прийняли участь 33 школяри  8-11-х класів  з різних регіонів України, в тому числі 5 учнів з Донецької області. Учасники конференції захищали свої науково-дослідницькі роботи, брали участь у наукових дискусіях. Всі учні-члени МАН отримали сертифікати Міністерства освіти і науки України та подарунки.

Місто Добропілля гідно представила учениця 11 класу Новодонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 Добропільської міської ради Тупіленко Олександра. Дівчина на Всеукраїнській конференції  презентувала свою науково-дослідницьку роботу «Оцінка рівня забруднення атмосферного повітря Донецької області тепловими електростанціями та потенціалу екологічної безпеки регіону в результаті впровадження енергозберігаючих заходів».

В рамках конференції був підписаний меморандум між Національним центром «Мала академія наук України» та Державним агенством з енергоефективності та енергозбереження України. Учасники конференції ознайомилися з сучасними технологіями Інституту енергозбереження та енегоменеджменту, відвідали Державний політехнічний музей, а також музей авіації та космонавтики.