ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-03-24

УВАГА!!! 25 БЕРЕЗНЯ О 20.30 СТАРТУЄ ВСЕСВІТНЯ АКЦІЯ «ГОДИНА ЗЕМЛІ»

БезымянныйШановні донеччани, запрошуємо вас долучитися до цієї міжнародної події.
Щорічна міжнародна кампанія Година Землі започаткована WWF (Всесвітнім фондом природи) і проводиться останньої або передостанньої суботи березня та закликає людей, організації, комерційні установи вимкнути необов’язкове світло, електричні пристрої на одну годину. Вперше кампанія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням TheSydneyMorningHerald у 2007 році, й отримала світову підтримку.
Акція має на меті привернути увагу до проблем екології та підвищити свідомість людей щодо використання природних ресурсів. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин акція закликає до необхідності щоденних дій кожного громадянина у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем, збереження клімату і досягнення гармонії з природою.
Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Акцію підтримують Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Кожного року у визначений день на 1 годину ввечері вимикається освітлення.
Просимо підтримати ініціативу та власним прикладом долучитися до проведення акції.
У суботу, 25 березня 2017 року о 20-30 вимкніть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу, залучіть друзів, сусідів, колег.
Щиро сподіваємося, що акція Година Землі приверне увагу кожного мешканця, стане відповідальним кроком до відповідальних спільних дій для поліпшення екологічного стану нашого міста та Планети в цілому.