ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-09-02

УВАГА! ДИТЯЧИЙ КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНОГО МАЛЮНКУ

Шановні друзі!

Інформуємо про проведення дитячого конкурсу екологічного малюнку, який організований в рамках пункту 77 Програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 21 лютого 2019 року № 179/5-19.

Метою Конкурсу є виховання екологічно свідомої особистості, любові до рідного краю, формування активної позиції у збереженні довкілля.

Учасниками Конкурсу можуть бути учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів дошкільної освіти Донецької області, які беруть участь в Програмному заході «ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ»

Роботи на конкурс подаються за наступними номінаціями:
1. «Мої дії на захисті довкілля»
2. «Донеччина заповідна»;
3. «Ми хочемо жити у чистому місті»;
4. «Збережемо енергію»;
5. «Вода – основа життя»;
6. «Екологічними стежками рідної України».

Конкурс проводиться у таких вікових категоріях:
1 група – 6-10 років;
2 група – 11-14 років;
3 група – 15-18 років.

Вимоги до індивідуальних творчих робіт

Для участі у Конкурсі учасники з 04.09.2019 по 17.09.2019 надсилають до Організаційного комітету індивідуальні творчі роботи: б. 6, вул. Богдана Хмельницького, м. Краматорськ, 84313 (департамент екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації) або на е-mail: Ukraine.ecovarta@gmail.com, eco.d@dn.gov.ua).

На Конкурс подаються виключно індивідуальні творчі роботи, які відповідають тематиці Конкурсу та виконані в довільній живописній або графічній техніці (олівці, фломастери, фарби, гуаш тощо) та на будь-яких матеріалах (папір, картон, полотно).

Формат робіт – А4 (210х297 мм) або А3 (297х420 мм).

Роботи мають бути без рамок, паспарту.

Кожна індивідуальна творча робота супроводжується довідкою про автора (за формою, згідно з додатком 1) та довідкою про роботу (за формою, згідно
з додатком 2).

Не підлягають розгляду роботи, які виконані або надані без дотримання вимог до конкурсних робіт.

Кращі роботи можуть бути використані, з урахуванням вимог чинного законодавства України, для виготовлення друкованих матеріалів (плакати, постери, календарі тощо) та тиражування.

Положення про конкурс дитячого малюнку 2019

Наказ про конкурс 2019

додаток 1

додаток 2