ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-09-21

УВАГА! ДІЄ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС WWW.ECOMAPA.GOV.UA

З 8 вересня 2016 року Міністерством екології та природних ресурсів України  презентовано і запущено і дію інтерактивну карту сміттєзвалищ країни, також запущено мобільний додаток, який  функціонує на всіх типах мобільних пристроїв. Така функція досить зручна і доступна для всіх користувачів  мобільного зв’язку.

Електронний сервіс ecomapa.gov.ua створений Мінприроди для проведення оперативної інвентаризації всіх наявних сміттєзвалищ в Україні, як санкціонованих, так і стихійних, та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою. Сервіс  постійно оновлюється. Кожен може зайти на сторінку сервісу, зареєструватися і залишити повідомлення про сміттєзвалище.

За тиждень з дня запуску  електронного сервісу до Мінприроди надійшло майже 200 звернень від жителів різних  областей України. В тому числі 3 повідомлення про місце розташування сміттєзвалищ надійшло і від мешканців Донецької області.

Звертаємо увагу громадян, які вносять свою інформацію про сміттєзвалища на інтерактивну карту www.ecomapa.gov.ua, що треба уважніше вносити дані при реєстрації, бо через  неточно вказані координати звернення може бути відхилене. Всі отримані звернення обробляються модераторами Мінприроди України і передаються органам державної влади та місцевого самоврядування для розгляду та подальшої ліквідації сміттєзвалищ.

Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації закликає усіх мешканців Донецької області і далі бути небайдужими до стану навколишнього природнього середовища області, долучитися до її очищення  від сміття і перевірити, чи  внесені  на мапу дані про наявне в їх рідному місті чи селі сміттєзвалище.

Повідомлення про стихійні та несанкціоновані сміттєзвалища просимо надсилати на електронний  сервіс ecomapa.gov.ua для прийняття заходів щодо їх ліквідації. Зробимо нашу область чистішою!