ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-08-15

УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ ДО УЧАСТІ В ЕКОЛОГІЧНОМУ ФОРУМІ «ЕКОЛОГІЯ ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ»

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації  14 вересня 2018 року у місті Краматорськ проводить екологічний форум  «Екологія промислового регіону» (далі – Форум), початок Форуму о 09.00, адреса: Донецька область, місто Краматорськ, вул. Конрада Гампера, територія Саду Бернацького.

Форум є важливою дискусійною платформою для налагодження прямих контактів з представниками влади, бізнесу та громадськості, тематичним виставковим заходом Донеччини у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Програмою Форуму передбачено проведення науково-практичної конференції за напрямками: «Атмосферне повітря та моніторинг», «Водні ресурси», «Поводження з відходами», «Природно-заповідний фонд, екологічне виховання та екотуризм» та проведення екологічної виставки.

Запрошуємо громадські організації до участі в екологічній виставці Форуму з метою представлення своїх успішно реалізованих проектів та досягнень, які направлені на вирішення екологічних проблем області. Участь у виставці є безкоштовна.

Більш детальну інформацію щодо проведення вказаного заходу можливо отримати в департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації за телефонами: 0956442525, 0669907348 e-mail: eco.d@dn.gov.ua.