ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-11-18

УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБ-КОНКУРСІ ІНФОРМАЦІЙНИХ БЮЛЕТЕНІВ ТА ВЕБ-ВІТРИН, ПРИСВЯЧЕНИХ ПОДІЯМ ТА ЗАХОДАМ ПРИРОДООХОРОННОГО СПРЯМУВАННЯ

Шановні друзі!

 З 19.11.2020 року  по 02.12.2020 року у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної  освіти проводиться веб-конкурс інформаційних бюлетенів та веб-вітрин, присвячених подіям та заходам природоохоронного спрямування (ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВЕБ-КОНКУРС, НАКАЗ).

Участь у веб-конкурсі добровільна. У веб-конкурсі можуть брати участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти Донецької області, які об’єднуються в команди складом до 5 осіб. Команди мають статус Учасника Конкурсу. Координатором команди може бути педагог відповідного закладу освіти. Кількість самостійно виготовлених матеріалів та ступінь самостійної участі учнів не повинна бути менша за 75%.

Веб-конкурс проводиться на засадах відкритості та прозорості. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних його учасників здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 Вимоги до конкурсних робіт.

Конкурсна робота представляє собою веб-вітрину (інформаційний бюлетень), яка містить інформацію про перебіг заходів та акцій, присвячених подіям природоохоронного спрямування у відповідному закладі освіти в довільному форматі (стислий план або опис заходів, презентації, фото- або відео-звіти, рекламний ролик тощо) та розміщується в мережі Інтернет. Для створення робіт можна скористатися безкоштовними ресурсами для створення сайтів (блогів).

 

До конкурсної комісії надсилаються:

1)  скріншот веб-вітрини (інформаційного бюлетеня);

2)  URL-адреса веб-вітрини (інформаційного бюлетеня).

 

Учасники реєструються он-лайн за покликанням:  https://forms.gle/83LHq7XWrJD9e5ze8

Конкурсні роботи надсилаються на електронну адресу: gundareva@ippo.dn.ua

Основні критерії, за якими здійснюється оцінювання конкурсних робіт:

1) зміст (контент) — актуальність проблеми (питання) підбір матеріалів, інформативність, грамотність, унікальність (власні фото, відеоматеріали, результати досліджень тощо);

2) зовнішній вигляд (дизайн) — наявність єдиного стилю оформлення; оптимальність та відповідність використання графічної інформації; наявність заголовка та інформації про авторів роботи;

3) структура — зручність інтерфейсу; простота  та зручність навігації,  функціональність.

Про результати веб-конкурсу та про формат підсумкового заходу нагородження переможців та відзначення учасників буде повідомлено додатково.