ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-10-09

В БІБЛІОТЕЧКУ ЮНИМ ДОСЛІДНИКАМ ПРИРОДИ

8Безсумнівно, що природа — це невичерпне джерело всебічного розвитку дитини, ефективний засіб формування її світогляду, виховання почуттів.
Це вимагає підвищеної уваги до виховання дбайливого ставлення до об’єктів природи, починаючи з дошкільного віку — періоду становлення основ майбутньої особистості.
Важливо навчити дитину не лише сприймати красу, бачити її, відчувати і розуміти, а й щоб одержані естетичні враження викликали бажання діяти розумно, відповідати власною посильною участю у створенні прекрасного.
Цього року при за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища було видано пізнавальну книжечку для дітей 5-7 років «Маленькими ніжками- заповідними доріжками» (автор Олена Бульбенко), з якої маленьки донеччани можуть більше дізнатись про багатий світ природи рідного краю.7
Щоб викликати у малят бажання вивчати та охороняти природу, піклуватися про неї, у цьому виданні цікаві інформаційні матеріали чередуються із загадками, іграми, розмальовками та завданнями.
Днями такі яскраві книжечки отримали і вихованці ДНЗ №72 «Снігуронька» м.Краматорськ. Представниця департаменту Ольга Омельченко вручила малятам подарунки та поспілкувалась із, як виявилось, обізнаними юними природоохоронцями. У садочку є навіть спеціальна екологічна група для дітей 3-4 рочків.
Успіхів вам, юні дослідники природи, та цікавих відкриттів!

5 3 1