ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-01-27

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАТО ОБЛІК ЧИСЕЛЬНОСТІ ДИКИХ ПАРНОКОПИТНИХ ТА ХУТРОВИХ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН

В січні було проведено облік  численності мисливських тварин в угіддях Добропільського МРГ УТМР за участю працівників державних лісових господарств та спеціалістів відділу моніторингу довкілля департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Таксацію проведено в 8 єгерських обходах. Площа охоплених обліком ділянок склала 26100 га, а саме на території: Добропільської, Святогорівської, Нововодянської, Ганнівської, Золотоколодязької, Шилівської, Світлівської,  Никанорівської,  Октябрської та  Новоторецької сільських рад. Облік проводився за участі директора КП «МРГ УТМР» Добропільського району, егерів: Іваненко І.О., Швеця С.П., Партаненко Є.М., Ляментовського В.В., Іваненко В.О., Ткаченко О.Ю., Лементовського В.П. та Тимошенко О.В.

Такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області. Проводять підрахунок шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, шумового прогону, підрахунку слідів на сніговому покриві.

Після 5 лютого результати обліку будуть узагальнені для визначення динаміки чисельності мисливських тварин на території області.