ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-11-10

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРІВ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ  

9 листопада на базі Краматорського регіонального ландшафтного парку для освітян, працівників комунальних підприємств, управлінців органів місцевого самоврядування проведено навчальний семінар із питань охорони довкілля та сталого розвитку, який об’єднав близько 90 учасників. Організатор – ТОВ «Еко інвест груп». Очно до роботи змогли долучитися учасники з найближчих територіальних громад, усі інші працювали онлайн.

Цей захід є черговим у циклі семінарів, які проходять у межах міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки». Захі проведено з дотриманням карантинних обмежень.

У ході роботи розглянуто ідеї сталого розвитку при формуванні концепції природно-заповідного фонду регіону, а також оцінки впливу на довкілля. Обговорено зміни стану водних ресурсів агросфери зони впливу урбосистем. Окрему увагу приділено питанню вивчення раритетної флори регіону як інструменту формування екофільного мислення у молодого покоління. У цьому ключі учасники обмінювалися думками щодо впровадження ідей сталого розвитку у закладах освіти регіону. Практичним досвідом упровадження процедури стратегічної екологічної оцінки ділилися спікери з Хмельницької області.

Семінар сприяв поширенню екологічної інформації, методичних рекомендацій і матеріалів природоохоронної тематики задля впровадження в освітню та господарську сфери принципів сталого розвитку та охорони довкілля. Цикл тематичних семінарів проводиться за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

09.11_новина