ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-11-16

В ДП «Слов`янське лісове господарство» проведено перевірку

З 10 по 13 листопада профільні спеціалісти департаменту екології та природних ресурсів взяли участь в проведенні перевірки, що продовжує здійснюватись Державною фінансовою інспекцією в Донецькій області відносно ДП «Слов`янське лісове господарство».

Перевірка проводилась з питань проведення інвентаризації з контрольними обмірами деревини на складах, лісосіках, обстеження ділянок лісу на предмет виявлення самовільних рубок, дотримання земельного та лісового законодавства при передачі земель лісового фонду у власність або в тимчасове користування в т.ч. на умовах оренди, а також дотримання правил рубок, принципів раціонального використання лісових ресурсів та відтворення лісових насаджень.

За результатами перевірки встановлено заподіяння шкоди внаслідок порушення природоохоронного законодавства про природно-заповідний фонд, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.07.2013р. №541З.

Крім того, у кв. 43 вид. 2 Маяцького лісництва зафіксована самовільна рубка тополі та дуба діаметром 31,0 см та 10см у корі біля шийки кореня.