ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-02-10

В КП «МАР’ЇНСЬКЕ МРГ» ПРОВЕДЕНО ЗИМОВИЙ ОБЛІК  МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН

Триває облік численності мисливських тварин в угіддях Донецької області. За участю представника департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації в угіддях КП «Мар’їнське мисливсько-риболовецьке господарство» в січні 2020 року проведено зимовий облік мисливських тварин. Він є обов’язковим для всіх користувачів мисливських господарств і проводиться щорічно, з метою визначення видового складу, встановлення місця проживання тварин, їх міграції, територіального розміщення, чисельності в різних угіддях тощо.

Загальна площа мисливських угідь в Мар’їнському районі складає 100438,677 га та ділиться на 7 єгерських обходів, , площа охвачених учетом ділянок склала приблизно 30 % всій площі угідь.

Підрахунок проведено шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, шумового прогону, підрахунку слідів на сніговому покриві та опитування місцевих жителів. Облік проводився по таких видах: заяць, куріпка, фазан, лисиця, вовк, козуля, кабан, Токсація показала збільшення чисельності мисливських птахів та звірів, зросла чисельність хижих видів тварин, таких як лисиця.