ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-11-11

В Краматорську відбулось засідання робочої групи з питань безпечного суспільства

Відбулось засідання робочої групи з питань безпечного суспільства в рамках розробки Стратегії розвитку Донецької області до 2020 року.

В заході взяла участь заступник директора департаменту екології та природних ресурсів-начальник управління з видачі документів дозвільного характеру Яна Дьякова.

До складу робочої групи увійшли представники профільних структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації, в тому числі й департаменту екології та природних ресурсів, представники міст та районів, громадських організацій та підприємств регіону, експерти Програми Розвитку ООН в Україні.

В ході засідання члени робочої провели SWOT-аналіз сфери суспільної безпеки Донецького регіону, розглянули стартові умови розвитку цього напряму, виявили і структурували сильні і слабкі сторони, а також потенційні можливості і загрози.

Крім того, присутні приділили увагу ідентифікації та пріоритезації виявлених проблем.

Разом з експертами Програми Розвитку ООН в Україні учасники засідання обговорили визначення місії та бачення безпечного суспільства, стратегічних цілей та завдань.

За підсумками зустрічі було вирішено доопрацювати результати SWOT-аналізу, внести пропозиції та обговорити їх на наступному засіданні робочої групи.