ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-10-31

В КРАМАТОРСЬКУ ПРОЙШЛА ХV МІЖРЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КОВИЛОВИЙ СТЕП»

 

Exif_JPEG_420

Донецький обласний еколого-натуралістичний центр організував та провів 29 жовтня в ЗОШ №25 м. Краматорськ XV Міжрегіональну науково-практичну конференцію учнівської молоді «Ковиловий степ».

Конференція об’єднала юних дослідників і охоронців природи та їх керівників-педагогів з різних міст і районів Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Херсонської області, які вміють цивілізовано взаємодіяти з природою, активно вивчають і досліджують рослинний покрив, рідкісні і зникаючі види рослин, представників степової фауни, особливості гідрології та ґрунтів степової зони.

За традицією на науково-практичній конференції підводяться підсумки Міжрегіонального конкурсу «Ковиловий степ».

Почесними гостями заходу стали представники департаментів освіти і науки, екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, Донбаського державного педагогічного університету, регіональних ландшафтних парків «Клебан-Бик», «Краматорський», Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.IMG_4425

На конференції були присутні 86 юних дослідників природи та 32 педагоги з міст Краматорська, Костянтинівки, Добропілля, Часів Яру, Мирнограду, Торецька, Слов’янська, Білозерська, а також з Костянтинівського, Покровського, Лиманського, Добропільського, Великоновосілківського, Волноваського, Мар’їнського районів. Юні дослідники з інших областей брали участь дистанційно.

Колектив співробітників ДОЕНЦ постійно здійснює пошук нових форм організації позашкільної роботи. Однією із таких форм є впровадження наступності у екологічному вихованні між дошкільними, загальноосвітніми професійними та вищими навчальними закладами. Прикладом такої взаємодії є те, що Донецький обласний еколого-натуралістичний центр розширив коло учасників конкурсу «Ковиловий степ», і в конференції вже вдруге взяли участь представники Донбаського державного педагогічного університету.

На зібранні вперше були присутні представники Сіверсько-Донецького Басейнового управління водних ресурсів, з якими ДОЕНЦ заключив угоду про подальше співробітництво в сфері екологічної освіти дітей та молоді.

На конференції працювали три секції:IMG_4423

  1. «Охорона та збереження степових біоценозів»
  2. «Розмноження та інтродукція степових рослин»
  3. «Екологічні проблеми степових регіонів»

Переможці та призери конференції нагороджені грамотами ДОЕНЦ, всі доповідачі отримали сувенірну продукцію від РЛП «Клебан-Бик», «Краматорський».

Більше фото:  https://photos.google.com/share/AF1QipPtF_fSk0EqdUX_vWp3MzDYasKWOtYUxRUD9BSquXRZbjx4DrDGYlKSgbJTfGQTsA?key=YW9hS0hod1lzdGdaOThPSkJQeVZ0WjdBSE1zYTdR