ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-11-03

В МИКОЛАЇВЦІ ВЧАТЬ БЕРЕГТИ ПРИРОДУ ТА ЕКОНОМИТИ ЕНЕРГІЮ

Протягом вересня та жовтня 2016 року в місті Миколаївка для дітей були організовані та проведені наступні заходи з екологічної освіти:

29.09.2016 року в Центрі екологічного виховання ім. Героя України О.Г.Лелеченка відбувся захід під назвою «Природа – наш дім». Глядачам були представлені відео з екологічної тематики. Також театральний гурток представив глядачам лялькову виставу на тему: «Природа – наш дім». В центрі екологічного виховання проходять екскурсії для шкіл та дитячих садків на теми: «Дбайливе ставлення до природи», «Екологічними стежками».

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м. Миколаївка з 10.10.2016р. по 14.10.2016р. відбувся тиждень «Енергозбереження». Заходи, які відбулися протягом тижня: Інформаційна година – «Збережемо енергію»; Пізнавальна перерва; Виставка поробок – «Дамо лампі друге життя».

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 м. Миколаївка з 10.10.2016р. по 14.10.2016р. також було проведено тиждень «Енергозбереження», в рамках якого проведено такі заходи, як п’ятихвилинка «Бережи енергію»; виховна година «Енергозбереження»; класна година «Економити – це просто і доречно», «Проблеми енергетики та енергозбереження»; кінолекторій – «Енергозберігаючі технології»; конференція з вивчення проблем енергозбереження; бесіда «Електричний струм у нашому житті».

Безперечно, такі форми роботи з екологічного виховання сприятимуть підвищенню екологічній грамотності миколаївських школярів.

еколог._центр_(3) еколог._центр_(4) еколог._центр_(6) еколог._центр_(7) ЗОШ_№2_(3) ЗОШ_№2_(4) ЗОШ_№2_(5) ЗОШ№2