ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-05-15

В НІКОЛЬСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЗАПОВІДНИХ ОБ’ЄКТІВ

IMG_220611 травня 2017 року представники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Залевський В.Д., Мосін Г.Г. прийняли участь у робочій нараді з Першим заступником голови Нікольської райдержадміністрації Павлішиним В.М. та керівником відділення «Кам’яні Могили» Українського степового природного заповідника Сиренко В.А.

На нараді були обговорені питання щодо підготовки та проведення науково-практичної конференції «Природна та історико-культурна спадщина заповідника «Кам’яні Могили», видання науково-інформаційного довідника «Заповідник «Кам’яні Могили» — природна та духовна святиня України» (з нагоди 90-річчя створення заповідника «Кам’яні Могили»), узгодження клопотань з зацікавленими організаціями та установами про створення нових об’єктів природно-заповідного фонду в Нікольському районі Донецької області.

Після обговорення вирішили: рекомендувати Нікольській райдержадміністрації спільно з сільськими радами та ДП «Приазовський лісгосп» повторно опрацювати матеріали щодо погодження створення нових об’єктів природно-заповідного фонду в Нікольському районі Донецької області та надати до департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації погоджені матеріали щодо створення нових об’єктів природно-заповідного фонду для підготовки відповідних рішень облдержадміністрації.