ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-11-18

В області працює PROZORRO

Відповідно до протокольного доручення Президента України від 15 липня 2015 року № 1-1/497, розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів», згідно розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 16.09.2015 № 475 «Про впровадження та експлуатацію системи електронних закупівель» в Донецькій області впроваджується пілотний проект допорогових електронних держаних закупівель з 1 листопада 2015 року.
До проекту залучаються структурні підрозділи облдержадміністрації, бюджетні заклади, установи, організації міст і районів Донецької області.
Департамент екології та природних ресурсів рекомендував керівництву регіональних ландшафтних парків «Клебан-Бик» та «Краматорський», Донецького регіонального центру поводження з відходами також залучитися до означеної системи закупівель.
PROZORRO – система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Мета – прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників.

Додаток Регламент роботи системи пілотного проекту

http://prozorro.org/