ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-08-06

В СД БУВР відбулось засідання технічної ради

2628370724 серпня представники департаменту екології та природних ресурсів взяли участь у засіданні техничної ради, що відбулась в Слов’янську в приміщенні Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.
Під час зустрічі за участю керівництва СД БУВР, ДП «Східноукраїнський екологічний інститут», профільних фахівців департаменту, було обговорено проект «Інструкція про порядок розробки та затвердження гранично допустимих скидів (ГДС) речовин у водні об’єкти із зворотними водами», «Правила охорони поверхневих вод від забруднення і засмічення». Цей документ розроблено науково дослідною установою «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» (УКРНДІЕП м. Харків) на замовлення Міністерства екології та природних ресурсів України.
Були розглянуті питання про формування переліку потенційно-небезпечних об’єктів за видом небезпеки та ступенем ризику, які можуть впливати на водні об’єкти в зоні діяльності басейнового управління; про надання висновків на отримання дозволу на спеціальне водокористування по підприємствах Донецької та Луганської областей.
Присутні висловили одне із загальних зауважень — неузгодженість наданих документів законодавству про дозвільну систему у сфері господарської діяльності.

262837072 262836965 262836582