ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-09-18

ВІДБУЛИСЬ ЕКОЛОГІЧНІ ПОДОРОЖІ «ХАРКІВ — СЛОБОЖАНСЬКІ ОБРІЇ» ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ДОНЕЧЧИНИ

15-16 вересня 217 школярів та супроводжуючих педагогів з Краматорська, Слов’янська та Слов’янського району, з Олександрівського району взяли участь в екскурсійних подорожах «Харків – Слобожанські обрії»в рамках реалізації заходу «Екологічними стежками рідної України».

Під час мандрів Харківщиною гостям з Донецької області було проведено оглядову екскурсію містом (площа Свободи, Центральний парк культури і відпочинку, парк Саржин Яр). Діти також відвідали Національний природний парк «Дворічанський», Національний природний парк «Слобожанський», Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди в селі Сковородинівка Золочівського району Харківської області, ознайомились з діяльністю Дворічанського центру дитячої та юнацької творчості (смт Дворічна, Харківська область).

Незабутні враження залишились у малечі від екскурсії в Державний музей природи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна — один із найстаріших музеїв Європи, великий науково-просвітницький та навчальний центр України, який займається експозиційною, науково-дослідною, просвітницькою роботою, веде пропаганду наукових і екологічних знань.

І, звичайно, вир яскравих емоцій викликало знайомство з мешканцями  зоопарку Фельдман-Екопарку (селище Лісне, Дергачівський район, Харківська область), який налічує близько 2000 тварин. В зоні Контактного зоопарку малеча мала можливість погодувати та погладити так звану тактільну групу тварин: птиці: кури, гусаки, качки, павичі; копитні: альпаки, камерунські кози, декоративні вівці, осли, поні, в’єтнамські свині; зайцеподібні: кролики.