ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-12-08

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ВЕБ-КОНКУРСУ ІНФОРМАЦІЙНИХ БЮЛЕТЕНІВ ТА ВЕБ-ВІТРИН, ПРИСВЯЧЕНИХ ПОДІЯМ ТА ЗАХОДАМ ПРИРОДООХОРОННОГО СПРЯМУВАННЯ

 

 

08 грудня в межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» у змішаному форматі відбулось засідання конкурсної комісії веб-конкурсу інформаційних бюлетенів та веб-вітрин, присвячених подіям та заходам природоохоронного спрямування. Члени конкурсної комісії, до складу якої увійшли представники департаменту екології та природних ресурсів, департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації, педагоги-науковці, представники громадських організацій розглянули та обговорили роботи учасників веб-конкурсу.

У веб-конкурсі брали участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти Донецької області. До фіналу дійшли 28 команд (близько 100 учасників).

При оцінюванні робіт враховувались змістовна частина, зокрема, актуальність проблеми, інформативність, унікальність контенту. Крім цього, у фокусі уваги були зовнішній вигляд та відповідність єдиному стилю оформлення, зручність інтерфейсу.

У ході роботи члені журі відзначили різноплановість робіт та оригінальність обраних форм. За результатами оцінювання обрані переможці, нагородження яких відбуватиметься 09 грудня об 11:00 на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у змішаному форматі (м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 47).

Захід проводитиметься відповідно до протиепідеміологічних норм і вимог, що висуваються до заходів подібного типу у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19.

З конкурсними роботами учасників веб-конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://padlet.com/ekovpd/qis8iownetkhq4s7