ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-10-07

ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ СЕМІНАРУ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ІДЕЙ «ЗЕЛЕНОГО ОФІСУ» У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ДОНЕЧЧИНИ

Для керівників закладів освіти, учителів природничих дисциплін, представників позашкільних закладів і громадських організацій Краматорської, Олександрівської, Новодонецької, Андріївської територіальних громад проведено другий навчально-освітній семінар щодо впровадження ідей «зеленого офісу». Захід об’єднав близько 40 учасників. Свої напрацювання презентували спікери з різних регіонів України.

У ході зустрічі обговорено впровадження екоініціатив у навчальних закладах, а також етапи формування екологічної свідомості у здобувачів освіти. Учасники презентували власний досвід із зазначеної проблематики, зосередившись на питаннях сталого розвитку в закладах загальної середньої освіти та STEM-проєктів. Окремо розглянута система роздільного збирання відходів. Не залишилося поза увагою й питання взаємодії педагогів, батьків та відповідних організацій у розвитку екосвідомості молодого покоління.

Освітяни отримали методичні рекомендації щодо впровадження ідей «зеленого офісу» в освітніх закладах, а також інформаційно-просвітницькі матеріали, зокрема буклет «Мої 10 кроків для збереження довкілля».

Семінар проходив у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки», яка реалізовується спільно департаментом екології та природних ресурсів і департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації.