ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-05-22

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ УЧНІВСЬКИХ ВИРОБНИЧИХ БРИГАД, АГРАРНИХ ОБ’ЄДНАНЬ, УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ, ЕКОЛОГІЧНИХ ЗАГОНІВ

DSCN210719-21 травня Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром за підтримки Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства було проведено обласний зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних та екологічних об’єднань, учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
Захід проводився з метою підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді та ефективності дослідної та науково-дослідницької роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, активізації участі молоді в практичній та дослідно-експериментальній роботі в галузі сільського господарства, лісового господарства та охорони природи.
28 команд школярів та вихованців позашкільних закладів з Мар’їнського, Костянтинівського, Волноваського, Великоновосілківського, Покровського, Добропільського районів, а також з міст Краматорськ, Добропілля, Лиман демонстрували свої виставки-презентації, творчі звіти, теоретичні та практичні знання і навички з напрямків своєї діяльності. Обласний зліт проходив в найкрасивіших місцях Донеччини: на території «Візит-центру» регіонального ландшафтного парку «Краматорський» та еколого-просвітницькоїстежини «Лісовенамисто» Ямпільськоголісництва, де школярі мали змогу пройти екскурсійними маршрутами та ознайомитися з роботою цих установ.
DSCN2106На зльоті були присутні почесні гості з департаментів екології і природних ресурсів, освіти і науки, агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації, асоціації фермерів, викладачі та науковці з Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції, Великоанадольського лісового коледжу, керівництво національного парку «Святі гори», співробітники РЛП «Клебан-Бик» та «Краматорський».
Головний спеціаліст відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів департаменту екології та природних ресурсів Андрій Зуяков виступив з вітальною промовою, бажаючи юним учасникам успішних виступів, завзяття у найкращій природозахисній справі, а глядачам – неймовірних і позитивних вражень.
Програма змагань включала чотири основних види: «Захист науково-дослідних робіт», «Виставка-презентація», «Творчий звіт», «Тестування».
Переможці та призери зльоту були нагороджені грамотами та подяками департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, цінними подарунками від обласного управління лісового та мисливського господарства, департаменту екології та природних ресурсів, департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій, асоціації фермерів, РЛП «Клебан-Бик».

DSCN2124