ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-03-22

ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ У МАР’ЇНСЬКОМУ РАЙОНІ

image-0-02-05-887cb2aa6f330e16651be0c0af4190508c4adda29fc0c310e682f8afc2d9b39e-V(1)22 березня заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександр Лихач провів виїзний прийом громадян у Мар’їнському районі за участю керівництва, представників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Серед нагальних питань, які хвилюють мешканців району – питання поводження з відходами. Зокрема, громадяни звернулись за допомогою у придбанні за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища машин для збору, транспортування побутових відходів для міста Красногорівка, а також стосовно фінансової допомоги для ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Крім того люди звертались щодо вирішення проблем водовідведення та відновлення каналізаційних споруд у Красногорівці та Мар’їнці, з питання відновлення водопостачання по вулиці Матросова в місті Мар’їнка.

В ході прийому з небайдужими громадянами було обговорено ситуацію, яка склалася у зв’язку з діяльністю МПП «СДС» та можливим. Стосовно можливого негативного впливу цього підприємства на навколишнє природне середовище триває постійний громадський контроль.

За підсумками виїзного прийому, питання, які порушувались громадянами, будуть направлені на розгляд профільним структурним підрозділам органів виконавчої влади та взяті під особистий контроль Олександра Володимировича.