ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-07-14

ЕКОЛОГО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЗАХОДИ ПРОВЕДЕНІ ВІДДІЛОМ РЕКРЕАЦІЇ, ПРОПАГАНДИ ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ НПП «СВЯТІ ГОРИ» ЗА ПЕРІОД З 1 ПО 14 ЛИПНЯ 2017Р.

DSC00045Підготовлена стаття у книгу Святогірської Лаври на тему «Еколого-освітня пропаганда в НПП Святі Гори ».

Проведення 5 екскурсій по екологічним стежкам на території парку.

Участь Контроль за роботою рекреаційного пункту «Гори Артема».

Участь у тренінгу по SWOT аналізу з вчителями Святогірської ЗОШ за підтримки VNC асоціації муніципалітетів Голландії. Семінар для співробітників парку по проведенню SWOT аналізу НПП «Святі Гори» для розробки планів розвитку на майбутнє.

Інтерв’ю  для всеукраїнської газети «Наш край» про еколого — освітню діяльність Національного парку.DSC00066

Бесіда с дітьми дитячого оздоровчого центру для дітей сиріт «Смарагдове місто» на тему пожежної безпеки, правил поведінки з вогнем у лісі і наслідках пожеж.

Обладнання автостоянки для відпочиваючих біля офісу НПП «Святі Гори».

7 липня на рекреаційному пункті «Озеро Бездонне» співробітниками парку проведене свято присвячене Дню працівника природно-заповідної справи, на яке було запрошено голову м. Святогірська Дзюбу О.І, членів партії «Наш край», першого директора національного парку Карлова О.О. та багато інших гостей. С привітанням виступив директор парку Приймачук Сергій Іванович. З професійним святом співробітників парку привітали діти цілорічного оздоровчого закладу «Смарагдове місто», які читали вірші, співали пісні, танцювали. Діти були нагороджені призами від адміністрації парку, пригощались солодощами.