ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-11-21

ВІДКРИТТЯ РЕКОНСТРУЙОВАНОГО   ВІДДІЛУ З СОРТУВАННЯ ТПВ  КП «ДОНЕЦЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ»

22 листопада 2016 року за участю голови Донецької облдержадміністрації П.І. Жебрівського відбудеться відкриття реконструйованого відділу з сортування твердих побутових відходів КП «Донецький регіональний центр поводження з відходами» у м. Краматорську.

Відділ з сортування твердих побутових відходів у м. Краматорську КП «Донецький регіональний центр поводження з відходами» було відкрито у 2006 р. Передбачалося, що в майбутньому в області також буде побудовано сміттєпереробний завод. Для збору сировини у містах Краматорськ та Слов’янськ було розставлено спеціальні кольорові контейнери.

Тоді роботу відділу сортування не вдалося ефективно організувати, також в результаті подій 2014 року та проведення на території області антитерористичної операції будівля та обладнання відділу зазнали ушкоджень.

В 2016 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища було проведено реконструкцію відділу з сортування твердих побутових відходів у м. Краматорську КП «Донецький регіональний центр поводження з відходами». В ході проведених робіт було замінено дах, проведено внутрішні ремонтні роботи, реконструйовано конвеєр для транспортування відходів в межах сортувальної лінії, налаштовано обладнання.

У відділі з сортування будуть відбиратися цінні компоненти від побутових відходів, які будуть надходити від міст Північної групи області, а саме Краматорськ, Слов’янськ та район, Бахмут та район, Костянтинівка та район, Лиман та Торецьк, «хвости» сортування планується розміщувати на регіональному полігоні ТПВ м. Краматорськ КП «Регіональний центр поводження з відходами».

Захід розпочнеться о 10:00 за адресою: м. Краматорськ, вул. Анатолія Солов’яненка, 2.

Збір учасників о 9.30 біля будівлі Краматорської міської ради (м. Краматорськ, пл. Миру, 2).

У рамках заходу також передбачається ознайомлення з технологічною схемою роботи Регіонального полігону побутових відходів (м. Краматорськ, вул. Танкістів, 176).

ПРОГРАМА_вiдкриття_вiддiлу_сортування_ТПВ