ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-11-12

ВИГОТОВЛЕНІ ПРОЕКТИ БУДІВНИЦТВА СТЕРИЛІЗАЦІЙНИХ І МІНІ-СТЕРИЛІЗАЦІЙНИХ ПУНКТІВ

В рамках реалізації Програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Донецької області на 2019 рік виготовлено проекти будівництва стерилізаційних і міні-стерилізаційних пунктів для утримання та стерилізації безпритульних тварин гуманними методами в Донецькій області.

Всім громадам області розіслані листи з пропозицією визначитись щодо можливості будівництва стерилізаційних та міні-стерилізаційних пунктів на своїй підвідомчій території.

Після проведення круглого столу щодо вирішення зазначеного питання чекаємо запити до голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації з аргументованими пропозиціями щодо будівництва стерилізаційних пунктів в населених пунктах області до 15.11.2019.

Для всіх закікавлених сторін, зокрема, зоозахисників, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування презентуємо проекти будівництва стерилізаційних і міні-стерилізаційних пунктів в електронному вигляді для ознайомлення.

Надаємо орієнтовний перелік обладнання та медпрепаратів для обслуговування стерилізаційних та міні-стерилізаційних пунктів, розрахунок щодо його утримання та методику підрахунку популяції бездомних собак, яка підготовлена спільними зусиллями громадських зоозахисних організацій.

Протокол_робочоi_наради_по_безпритул_ним_тваринам_1

Протокол_робочоi_наради_по_безпритул_ним_тваринам_2

пiдрахунок_безпритул_них_собак

Копия_Смета_СП_с_общим_доступом

АБ+АБВ_мини

АБ+АБВ_6Х12