ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-06-04

ВІТАЄМО З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА!

bezymyannyj2_470_250_2_100Щороку 5 червня, у Всесвітній день навколишнього середовища, відзначають своє професійне свято екологи — захисники природи, фахівці з охорони навколишнього середовища, громадські діячі, всі, хто так чи інакше переживає і піклується про природне середовище планети, своєї країни, регіону чи міста. Розуміння того, що природні ресурси не нескінченні, що якщо людство не схаменеться і не змінить свого споживчого способу життя, то загальна катастрофа неминуча, прийшло не так давно. Тоді і з’явилася необхідність у кваліфікованих кадрах та ентузіастах, які могли б якимось чином запобігти руйнівній діяльності людини та зберегти планету.

Колектив департаменту екології та природних ресурсів щиро вітає всіх, хто взяв на себе велику відповідальність — турботу про наше довкілля.

Впевнені, що ваш професіоналізм, принциповість, цілеспрямованість, наполегливість та відданість своїй справі сприятимуть збереженню природних багатств, оздоровленню і поліпшенню якості навколишнього природного середовища, зміцненню законності і правопорядку в інтересах теперішнього і майбутніх поколінь людей.

В цей святковий день хочеться виразити подяку ветеранам природоохоронної галузі, які внесли неоціненний вклад в справу поліпшення екологічного стану, збереження та розвиток природно-заповідного фонду нашої країни, виховали плеяду талановитих послідовників, передавши їм свій досвід та знання.

Щиро бажаємо всім чистого повітря та прозорої води, міцного здоров’я та довголіття, миру та злагоди, плідних буднів та радісних свят. Нехай вас завжди і у всьому супроводжує успіх, а поряд будуть вірні друзі та однодумці.

Зі святом!

Колектив департаменту екології та природних ресурсів

Донецької облдержадміністрації