ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-04-11

ЮНІ ЕКОЛОГИ-НАТУРАЛІСТИ ВІДСВЯТКУВАЛИ 90-РІЧЧЯ ЮННАТІВСЬКОГО РУХУ НА ДОНЕЧЧИНІ

DSCN1046Протягом 3-х днів на початку квітня в Краматорську проходив обласний фестиваль «Природничий калейдоскоп» присвячений             90-річчю юннатівського руху на Донеччині та 85-й річниці з дня заснування Донецької області.
Цей захід зібрав юннатів з різних куточків області.

Вихованці районних станцій і центрів натуралістів з Великоновоселківського, Волноваського, Покровського, Добропільського, Мар’їнського районів; гуртківці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру з Краматорська, Часів Яру, Добропілля, Костянтинівки, Лиману; переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів провели три незабутніх дні, насичених різноманітними заходами.

Перший день почався з урочистої посвяти в юннати учнів 32-ї школи м. Краматорська.

Учасники фестивалю на честь знаменної дати заклали Сад дружби на території школи. Екологічний квест викликав масу емоцій у дітей.
На другий день проходила урочиста церемонія фестивалю у клубі «Зоря» селища Ясногірка. Найкращі юннати області показували свої виступи.

Присутній на святі представник відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації виступив з вітальною промовою і побажав юним учасникам завзяття та наснаги у природозахисній справі.

Під час заходу переможці Міжнародних та Всеукраїнських екологічних конкурсів отримали подарунки та медалі від департаменту освіти і науки облдержадміністрації, управління лісового господарства Донецької області, ДОЕНЦ та РЛП «Краматорський».

Протягом урочистої частини зі сцени звучали вітальні промови гостей фестивалю, які співпрацюють з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром, зокрема, від національного парку «Святі гори», Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, регіонального ландшафтного парку «Краматорський».

Після урочистостей на дітей чекала екскурсія екологічною стежкою відділення Краматорського парку, де на свої очі юннати побачили всю красу весняного лісу. Вечірньою дискотекою закінчився другий день фестивалю.
На заключній частині фестивалю в третій день юннати області презентували свою творчість та продовжили отримувати нагороди та подарунки. У свою чергу гуртківці ДОЕНЦ, учні НВК 32-ї краматорської школи подарували всім присутнім ляльки-обереги та освячені гілочки верби.

IMG_1581 IMG_0379 DSCN1139