ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-11-09

ЮНІ ЕКОЛОГИ З ЛИМАНУ ПОДІЛИЛИСЯ ВРАЖЕННЯМИ ПРО ПОЇЗДКУ ДО ЗАКАРПАТТЯ

Вихованці гуртка «Юні друзі природи» Лиманського Центру позашкільної роботи (кер. Яковлева Т.Г.) Шерозія Карина, Овчаренко Ганна, а також Смолякова Марія — вихованка гуртка «Юні лісівники» Лиманського ЦПР (кер. Наконечна Г.В.) разом з іншими юними екологами з усієї області побували у екологічній мандрівці до Закарпаття, що відбулась у рамках заходу «ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», на проведення якого були виділені кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Дівчатка були вражені красою міст Ужгорода та Мукачеве, де зустрілись з дивами природи та краєзнавчими пам’ятками, познайомились з неповторними природними ландшафтами, різноманітним етнокультурною та історичною спадщиною. Найбільш вразила їх мандрівка до озера Синевір, яке має велике значення, як озерно-ландшафтний заповідник. Неповторні емоції визвав водоспад Шипіт. Наприкінці подорожі Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр влаштував для дітей з Донецької області справжнє свято з екскурсією Ужгороду, цікавими квестами, а також веселими конкурсами. В ході екскурсії діти мали можливість познайомитися з діяльністю різних екологічних, біологічних та натуралістичних гуртків.

За словами юних захисників природи, ця поїздка подарувала їм яскраві враження, нових друзів і нові знання про природні багатства інших регіонів України та красу нашої країни.

n93zZoY8gIg JrUxVfVeWfI IMG_20161104_100251 esLi5ZbYtb0 DSC_0874