ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-01-17

ЮНІ МАРІУПОЛЬЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЕКОЛОГІЧНОМУ КВЕСТІ

Екологічний квест Ялинка чекає гостей (1)В дні зимових канікул в Будинку дитячої та юнацької творчості Лівобережного району м. Маріуполь пройшла екологічна квест-гра «Ялинка чекає гостей». Екологічна гра – це пізнавальна і цікава пригода, виконуючи завдання учасники отримують корисну інформацію і нові екологічні знання. Отримавши маршрутний лист, 13 команд загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів №№ 10, 33, 46, 48, 50, 51, 56, 61, СШ № 40, МНВК «Колегіум — школа» № 1, МНВК «Колегіум-школа» № 28, ДЮК «Веселка», вирушили в подорож. Для кожної команди був розроблений свій маршрут. В ході гри кожна команда повинна була пройти 6 станцій.

Командам довелося чимало попрацювати. Учасники вирішували складні інтелектуальні завдання, розгадували кросворди і загадки, збирали пазли, відповідали на питання хвойної вікторини, дізнавалися цікаві екологічні факти, водили хороводи, а на екологічної станції своїми правильними відповідями допомогли ялинці сховатися під снігом.

Учасники квесту показали свою зацікавленість у вирішенні екологічних проблем нашого міста. На їхню думку, берегти природу це значить, не вирубувати, а навпаки садити дерева, не забруднювати, а очищати водойми. В ході гри учасники успішно впоралися із завданнями квесту та дізналися багато нового про таке цінне і корисне дерево, як ялинка. Команди проявили артистизм, винахідливість й хороші знання з екології. Усі отримали відмінні враження, масу позитивних емоцій і залишилися задоволені грою. Участь у грі допоможе підліткам краще зрозуміти свою роль в екології та не залишить їх байдужим до проблем навколишнього середовища, а саме зберегти ялинки від вирубування. В кінці квесту команди прикрасили штучну ялинку зібраними ялинковими кульками і провели запальний   флешмоб на захист лісової красуні.