ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-12-26

ЮННАТИ ДОНЕЧЧИНИ ВІДВІДАЛИ РЕЗИДЕНЦІЮ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

З 17-21.12.2018 р. відбулась подорож до м. Івано-Франківськ  вихованців (18 діт.) т/о юннатів і зоологів ЦПР до резиденції Святого Миколая (багатоденна екскурсія за Всеукраїнською Програмою «Екологічними стежками рідної України».

Діти Донецької області ознайомились з природною, історичною та культурною спадщиною України, виховання патріотизму, любові до рідного краю, поваги до народних звичаїв, традицій і культурних цінностей, формування активної позиції у захисті довкілля.

На екскурсійному маршруті побачили такі еколого- дослідницькі об’єкти:

  • Національний природний парк «Гуцульщина»
  • Національний природний парк «Карпатський».

також оглянули соціокультурні об’єкти:

  • Резиденція Святого Миколая
  • Івано-Франківськ – історичний.

Дуже сподобалася пішохідна екскурсія по місту Івано-Франківськ, де побачили багато історичних об’єктів і пам’ятників. Але більш за все діти чекали подорож до Резиденції Святого Миколая. Це була дуже гарна садиба, розташована в долині між Карпатських гір. У будинку побачили полиці з листами до Святого Миколая, розкладені по областях, багато різдвяних прикрас і одержали поздоровлення і подарунки від самого Святого Миколая.

У програму подорожі входили також освітні заходи:

  • Навчальні семінари
  • Тренінги з природоохоронної тематики.

Було дуже цікаво побувати у сільській школі серед Карпатських гір, у якій зупинялася Леся Українка.  Оглянули музейні кімнати, а також провели два майстер-класи: хлопчики навчилися різьбі по дереву, а дівчатка  — чесати овечу вовну, побачили весь процес виготовлення з неї теплої одежі і ковдр: прядку, ткацький верстат.