ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-18

ЮННАТИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПОДОРОЖУВАТИ ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ

DSC_5813Ліс – ось справжній, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс – це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок.
    17 вересня, а саме в третю неділю цього місяця, працівники лісу святкують свій урочистий День. Напередодні цього свята гуртківці ДОЕНЦ центрального округу м. Добропілля, вихованці гуртків «Пізнаємо рідний край» та «Екологічне краєзнавство» відвідали Ямпільське лісництво «Краснолиманського лісового господарства». Фото (2)
    Подорожуючи екологічною стежкою «Лісове намисто», учні ознайомилися з маршрутом, що об’єднує мальовничі куточки місцевої природи. Дванадцять зупинок протягом двох кілометрів – і юні екологи отримали велику насолоду від побаченого і почутого від екскурсовода, а також зрозуміли важливість праці лісника. Діти привітали господарів дендропарку, а ті в свою чергу віддячили їх цікавими розповідями про життя лісу. Річка Чорний жеребець, прекрасні білі лебеді, привітна єнотиха Соня, гордий олень, незвичайні рослини та цікаві тваринки – все це надихнуло майбутніх лісників, екологів, дослідників рідного краю на нові подорожі та пригоди.
Методист ДОЕНЦ Воронова О.В.