ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-04-17

З ДНЕМ ДОВКІЛЛЯ!

Шановні земляки!

Вже традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля, головна мета якого — підвищення рівня свідомості людей в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього природного середовища.

Щороку стан довкілля погіршується і  просто замислюватись над тим, як цьому запобігти, вже немає часу. Потрібно переходити до рішучих дій.

Для того, щоб виправити ситуацію, яка склалася протягом багатьох років, треба прикласти чимало зусиль. І, перш за все, треба усвідомити, що піклування про довкілля  — це не тільки суспільна задача, але й особиста відповідальність КОЖНОГО!

В цих умовах надважливою є щоденна робота людей, які обрали охорону навколишнього природного середовища справою свого життя, які працюють задля збереження довкілля та примноження природних багатств нашого регіону, нашої країни.  Тож, зі святом вас, колеги!

В цей весняний день бажаємо всім  міцного здоров’я, процвітання та добробуту, мирного неба та чистого довкілля! Дбаймо про нашу природу, збережімо її для себе та своїх нащадків!