ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-07-07

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ!

Колектив департаменту екології та природних ресурсів сердечно вітає з Днем працівника природно-заповідної справи співробітників природоохоронних установ та всіх небайдужих до долі унікальних та цінних куточків природи нашого Донеччини.

Завдяки кропіткій праці, справжній любові до своєї справи, високому професіоналізму і наполегливості, навіть в таких непростих умовах, ви сумлінно виконуєте надзвичайно важливі завдання — збереження та відтворення унікальних природних комплексів регіону, біологічного та ландшафтного різноманіття.

Глибокої поваги гідна ваша діяльність щодо виховання дітей і молоді в дусі шанування природи, поширення в суспільстві гуманістичних ідей. Безперечно, тільки так можна досягти позитивних зрушень у справі збереження і розвитку територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховати справжній патріотизм і гордість за рідний край.

Бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, успіхів у вашій шляхетній справі на благо нинішніх і прийдешніх поколінь, творчого натхнення, щастя та добробуту, успішної реалізації задумів на ниві охорони довкілля!

Безымянный1