ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-09-21

З ДНЕМ СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ!

Шановні земляки!

Департамент екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації вітає вас зі святом – ДНЕМ СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ.
Річка Сіверський Донець є головною водною артерією сходу нашої незалежної держави. Актуальність цього свята полягає у необхідності привернення особливої уваги до важливості ролі річки у життєдіяльності населення та сприянні підвищенню екологічної свідомості громадян нашої країни, насамперед представників молоді, з метою формування і розвитку кращих рис української нації: почуття патріотизму, любові до рідної землі та її природи.
Проведення Дня Сіверського Дінця є унікальною можливістю нагадати, що екологічний стан водних об’єктів в певній мірі залежить від кожного з нас, від кожного громадянина, від наших спільних зусиль, спрямованих на охорону природних екосистем.

Особливі привітання дружньому, працьовитому, сплоченому колективу Сіверсько-Донецького  басейнового управління водних ресурсів — саме на вас покладено найважливіші та найскладніші завдання по збереженню цієї унікальної річки. Впевнені, що ваш досвід та знання, справжнє захоплення своєю справою допоможуть вам  і надалі  долати усі перешкоди та негаразди.
Бажаємо вам щоб усі ваші добрі наміри щодо охорони навколишнього природного середовища стали реальністю та мали бажаний ефект.

 

Донец Донец 4 донец 3 Донец 2