ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-10-23

ЗА КОШТИ ОБЛАСНОГО ФОНДУ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА ЗАГАЛЬНООСВІТНІМ ЗАКЛАДАМ ДОНЕЧЧИНИ  ПРИДБАНО КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ЗБИРАННЯ ВІДХОДІВ

Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища придбав 803 контейнери для збирання відходів полімерів, 803 контейнери для збирання відходів паперу та  414 контейнери для збору відпрацьованих батарейок та розповсюдив їх серед усіх загальноосвітніх закладів Донецької області.

Контейнери передані 518 закладам, не виключаючи ті, які функціонують неподалік від лінії зіткнення.

Діти, маючи перед собою спеціалізовані та безпечні ємності, швидко формують навички роздільного збирання побутових відходів та відношення до відходів, як до вторинної сировини. Також з метою інформаційної підтримки заходу департаментом розроблено наглядні матеріали на тему роздільного збирання та раціонального поводження з відходами, які будуть розміщені поряд з контейнерами.

Захід сприятиме реалізації на території області Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» та Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки.