ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-12-17

ЗАПОВІДНА ЧЕРНІГІВЩИНА ЗУСТРІЧАЄ ЮНИХ ДОНЕЧЧАН

«Чернігівщина заповідна» – назва чергового екскурсійного маршруту програми «Екологічними стежками рідної України», у якому з 13 по 16 грудня 2018 року взяли участь юні природоохоронці з смт Билбасівка, міст Слов’янськ, Сіверск та Соледар.

На території Чернігівської області функціонують 6 установ природно-заповідного фонду: Ічнянський та Мезинський національні природні парки, регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський», Менський зоологічний парк, дендрологічні парки «Тростянець» та «Прилуцький».

Заповідна справа в області знаходиться в постійному розвитку. На сьогодні проводяться роботи по створенню в області двох нових національних природних парків, регіонального ландшафтного парку, ботанічних пам’яток природи, заказників. Постійно визначаються нові природні території цікаві для подальшого заповідання.

Для юних донеччан підготовлена цікава програма:
· Міжрічинський регіональний ландшафтний парк;
· Менський зоологічний парк;
· Оглядова екскурсія у м. Чернігів (центральна частина, Дитинець (Вал), Болдині гори, Антонієві печери, Курган «Чорна могила», Будинок Тарновського, Будинок Мазепи).

Крім того, діти взяли участь в екологічному квесті «Острівець безпеки», для них також була проведена розвиваюча тренінгова програма «Твій екологічний слід» на базі Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю.