ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-02-14

ЗНІМАЛЬНІЙ ГРУПІ ЗІ ЛЬВОВА ПОКАЗАЛИ ЯК МАЛЕЧА ДОНЕЧЧИНИ НАВЧАЄТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНІЙ ГРАМОТІ (відео)

13 лютого, в останній день перебування на Донеччині знімальна група ТРК «Перший західний» зі Львова відвідала дитячий садок «Катюша» в м. Краматорськ, та спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для незрячих та слабозорих дітей №23 I — III ступенів у м. Слов’янськ, де подивились, як використовуються у навчанні та вихованні малечі підручники «Школа зеленої планети» шрифтом Брайля та екологічні ігрові набори для дитячих садків. Ці книги та набори були виготовлені за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середавища та безкоштовно надані закладам освіти департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Малята молодці, були дуже активні, добре відповідали на питання, показували гостям свої знання про природу. Велика подяка  педагогам та вихователям, які з натхненням та фантазією проводять заняття на тему екології, навчають дітей екологічній грамоті, формують у них навички поведінки на природі, приривають любов до рідного краю.

За дорученням голови Донецької ОДА Павла Кириленка департаментом екології та природних ресурсів було розпочато багато цікавих проектів. Крім озеленення та реконструкції парків, очисних споруд і річок ми також приділяємо особливу увагу дітям і підростаючому поколінню, привчаючи їх любити природу і даючи знання екологічного спрямування.Вважав і буду вважати, що екологічну освіту необхідно давати дитині ще з дитячого садка, і в школі додавати ще більше знань. У минулому і позаминулому році за рахунок екологічного фонду Донецької області було надруковано багато різної літератури та книжок для цього. Діткам з порушенням зору ми надрукували спеціальні книги, щоб вони також змогли ознайомитися з екологією та природою рідного краю.

Опубліковано Сергеєм Натрусом Четвер, 20 лютого 2020 р.